Monitoring osiedli mieszkaniowych

Monitoring na osiedlach stanowi w tym momencie nie tylko podstawę bezpiecznej okolicy, ale stanowi też o klasie całego osiedla. Dobrze zaplanowany monitoring odstraszy sprawców aktów wandalizmu czy innych przykrych sytuacji, a zadowoleni mieszkańcy to podstawa wspaniałej okolicy. W przypadku monitoringu osiedla warto poświęcić chwilę na analizę potrzeb i punktów strategicznych dla bezpieczeństwa całego obiektu. Sama rejestracja obrazu zachodzić będzie w wyznaczonym do tego pomieszczeniu technicznym, dzięki czemu dostęp do urządzeń będzie tylko dla wykwalifikowanej i przygotowanej do tego kadry. W przypadku potrzeby sprawdzenia sytuacji zaistniałej na osiedlu ochrona lub odpowiednie osoby będą mogły sprawdzić nagrania nawet do wielu dni wstecz.

Co zyskujesz?

Kompletną instalację wysokiej jakości monitoringu na osiedlu. Zainstalowany system monitoringu pozwoli na skuteczną obserwację terenów zewnętrznych oraz uwzględnionych punktów w środku pomieszczeń (klatki schodowe, parkingi podziemne itp.).
Skuteczny system prewencyjny, który odstraszy potencjalnych wandali.
Profesjonalny zapis obrazu z całych dni, z możliwością dokładnego sprawdzenia minuta po minucie.
Prewencyjny charakter zainstalowanego systemu pozwoli na redukcje zachowań niebezpiecznych.
Poczucie bezpieczeństwa mieszkańców i osób przebywających na obiekcie.Kamery na osiedlu – jaki cel?

Wszyscy doskonale wiemy, że obserwacja przy pomocy kamer przemysłowych doskonale się sprawdza na przykład w sklepach, gdzie monitoring drastycznie zmniejsza liczbę kradzieży. Kiedy przeniesiemy to na nasze podwórka to przy zamontowanym na osiedlu monitoringu zauważymy zdecydowaną redukcję sytuacji, których zwykle chcemy unikać. Systemy monitoringu doskonale sprawdzają się na zamkniętych osiedlach, gdzie występuje kontrola wjeżdżających i wyjeżdżających osób, ale też coraz częściej jest spotykane to na osiedlach otwartych. System kamer osiedla w tym przypadku pozwala na postawienie dodatkowej granicy bezpieczeństwa. Monitoring okolicy stanowi już jeden z podstawowych elementów na który zwracają uwagę mieszkańcy.Zadzwoń do nas Napisz do nas
22 618 30 53 instalacje@gama-instal.pl
[contact-form-7 id="2896" title="Umów się na instalację2"]

 

Dlaczego my?
Instalacje wykonamy w najwygodniejszym dla Ciebie terminie.
Precyzyjnie dobierzemy odpowiedni system bezpieczeństwa dla Twojej inwestycji.
Przeszkolimy wskazane przez Ciebie osoby z obsługi wdrożonego systemu.
Zaproponowane systemy mogą bezpiecznie działać zarówno w środku, jak i na zewnątrz przez cały rok.
Parametry techniczne urządzeń zawsze spełniają najwyższe wymagania i stanowią gwarancję skutecznego działania.
Czy wiesz że?
Według danych policji (2016) zamontowany system CCTV i alarmowy zmniejsza prawdopodobieństwo włamania z kradzieżą o ponad 70%.
Systemy zabezpieczeń technicznych mogą służyć też w celu kontroli jakości i rejestracji czasu pracy pracowników.
Zdecydowana większość nowoczesnych kamer CCTV jest już przystosowana do pracy na zewnątrz w każdych polskich warunkach (śnieg, deszcz).
Systemy zabezpieczeń technicznych mogą być zarządzanie zdalnie – poprzez dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne.